PopisNáplň práce:
" zajišťuje komplexně administrativní činnosti odboru přestupkového (práce v elektronické poště, vypravení a příjem došlé pošty, reklamace zásilek, archivace spisového materiálu, atd.)
Požadujeme:
" ukončené středoškolské vzdělání (ekonomického zaměření výhodou)
" organizační a komunikační dovednosti
" pečlivost, spolehlivost, přesnost
" schopnost samostatné i týmové práce
" flexibilita
" dobrý slovní a písemný projev
" znalost zákona č. 128/2002 Sb., zákona o obcích
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na stravování a dopravu
" pružnou pracovní dobu
" druh práce zařazen do osmé platové třídy.
Podání přihlášek
Přihlášky se podávají písemně poštou nebo osobním podáním na podatelně Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm na adresu:
Městský úřad
Masarykovo náměstí 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Obálku s přihláškou označte: "NEOTVÍRAT - přihláška na výběrové řízení na administrativní pracovník/pracovnice".
Termín podání přihlášek do 05.06.2019 do 17:00 hod.
Bližší informace lze získat na Městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 128 u vedoucí vedoucího úřadu (tajemníka) Mgr. Romana Hepa, kancelář č. 311, telefon 571 661 106.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMasarykovo náměstí 128, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně25330 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Kontakt : Roman Hep
  • Telefon : +420 571 661 106
  • Adresa : Masarykovo náměstí 128, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

úřadu

rožnově

administrativní

práce

náměstí

radhoštěm

zákona

přihláškou

radhoštěm obálku

rožnov