PopisPROVOZNÍ - PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
Místo výkonu práce: Mezibořská č.p. 2202, Litvínov a Smetanova č.p. 459, Litvínov
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace s dodavateli a se zákazníky (prodej, vyřizování reklamací)
- monitoring skladu (objednávání, naskladňování zboží a doplňování zboží na regály)
POŽADUJEME:
- znalost vietnamského jazyka na úrovni B1 (jednání s dodavateli)
- fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
HLÁSIT SE: Cuong Pham Duy (Petr Pham) Bc., tel.: 776 628 128 volat POUZE každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod,, e-mail: petrphamcz@gmail.com, osobní schůzka lze sjednat telefonicky nebo mailem Minimální vzděláníNižší střední SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSKYPOS, s.r.o.-Litvínov, Mezibořská 2202, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

SKYPOS, s.r.o.
  • SKYPOS, s.r.o.
  • Kontakt : (Petr Pham) Cuong Pham Duy
  • Telefon : +420 776 628 128
  • E-mail : petrphamcz@gmail.com
  • Adresa : SKYPOS, s.r.o.-Litvínov, Mezibořská 2202, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

pham

zboží

provozní

duy

dodavateli

fyzickou

zdatnost

časovou

flexibilitu

pečlivost