PopisŘIDIČ/-KA VZV
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: řízení VZV, manipulace s obytnými kontejnery, nakládání a vykládání nákladů (obytných a skladových kontejnerů).
- Požadujeme: pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem; průkaz VZV - W1,W2 ( umíme zařídit školení na VZV), praxe min. 2 roky.
- Nabízíme: prostředí mladého kolektivu, odměny a příplatky podle aktivního přístupu k práci, přispěvek na stravování
- V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: ondrej.slesinger@ab-cont.cz, případně informace na telefonu 733533939(p.Šlesinger) Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAB - Cont s.r.o.:, Kladská 465/4, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

AB - Cont s.r.o.
  • AB - Cont s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Šlesinger
  • Telefon : +420 733 533 939
  • E-mail : ondrej.slesinger@ab-cont.cz
  • Adresa : AB - Cont s.r.o.:, Kladská 465/4, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

vzv

práci

řidička

příplatky

zařídit

školení

praxe

min

roky