PopisPopis pracovní pozice:
Zodpovědnost za chod skladu.
Vedení a evidence skladových zásob.
Příjem / výdej materiálů či výrobků.
Příprava zboží k expedici.
Očekáváme:
Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem.
Základy práce s měřidly.
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup.
Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
Profesionální zázemí a stabilní práci v dynamické české společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení, možnost bonusů, profesního vzdělávání a další firemní benefity.
Osobní přístup.
Nástup možný ihned.
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail: zamestnani@eichlercompany.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEICHLER COMPANY s.r.o. - pracoviště Žďár n.S., ul. Nová, Nová 486/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

EICHLER COMPANY s.r.o.
  • EICHLER COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Jandová
  • Telefon : +420 566 631 289
  • E-mail : zamestnani@eichlercompany.cz
  • Adresa : EICHLER COMPANY s.r.o. - pracoviště Žďár n.S., ul. Nová, Nová 486/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2

Klíčová slova

popis

profesního

stabilní

práci

dynamické

české

společnosti odpovídající

finanční

ohodnocení

možnost