PopisPožadavky kvalifikace: Vysokoškolské vzdělání obchodního nebo marketingového směru;
Výborná znalost anglického jazyka na úrovni min. B2, znalost dalších cizích jazyků je výhodou;
Výborná znalost práce na PC - práce na internetu, elektronická pošta, kancelářské aplikace, případně další; Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič; Trestní bezúhonnost; Velmi dobré komunikační dovednosti; Příjemné a profesionální vystupování; Orientace na potřeby zákazníka; Časová flexibilita, ochota cestovat; Samostatnost; Obchodní praxe výhodou
Náplň práce: Aktivní účast na přípravě marketingového a obchodního plánu v agendě získávání studentů do vysokoškolských programů akreditovaných v cizím jazyce;
Aktivní účast na implementaci marketingového a obchodního plánu ;
Získávání studentů do vysokoškolských programů akreditovaných v cizím jazyce;
Péče o studenty před nástupem ke studiu, v průběhu studia a po absolvování studia na VŠTE;
Účast na výstavách a veletrzích v ČR a v zahraničí, a dal.
Informace o pozici: Místo pracoviště: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení (se zkušební dobou 3 měsíce)
Nástup: ihned
Nástupní mzda: Kč 25 000,- Kč. Po zapracování možné navýšení v návaznosti na odvedený výkon
Přihlášky zasílejte do 30.6.2019 na kontaktní e-mail či adresu.
Nabízíme: Zajímavé pracovní uplatnění v rychle se rozvíjející vysoké škole neuniverzitního typu v metropoli jižních Čech. Zahraniční cesty jako součást pracovní náplně. Dotované stravování; 6 týdnů dovolené; Zaměstnanecké benefity
Požadované doklady:
- přihláška do výběrového řízení včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, příp. na kontaktním e-mailu)
- strukturovaný profesní životopis (europass) Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 517/10, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  • Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Valéria Kaiserová
  • Telefon : +420 387 842 103
  • E-mail : kaiserova@mail.vstecb.cz
  • Adresa : Okružní 517/10, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

obchodního

marketingového

znalost

práce

údajů

vysokoškolských

aktivní

pracovní

cizím

studia