PopisA11 z:21/5/2019
Pracovní poměr na dobu určitou.
Pracoviště Beskydská č.p. 1488.
Náplň práce:
- práce ve skladu s automobilovými díly.
Požadujeme:
- uživatelská znalost práce na PC - především Excel, znalost IS SAP výhodou, odpovědnost, pečlivost, rozhodnost, organizační a komunikační dovednosti, schopnost řešit problémy.
- aktivní angličtina podmínkou
Nabízíme:
- stravenky, docházkový bonus 800 Kč, příspěvek na dovolenou a vánoce.
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně na adrese Staroměstská 1077, Frýdek-Místek.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěL&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Holubová
  • Telefon : +420 558 431 735(PO-PÁ8-14:00hod.)
  • E-mail : administrator@lnyvision.com
  • Adresa : L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

znalost

práce

a11z2152019 pracovní

řešit

problémy

aktivní

angličtina

podmínkou nabízíme

stravenky

docházkový