PopisKontakt: ilk Salajková Nicola Bc., tel.: 352601788, 720 986 689, e-mail: karlovyvary@arwa.cz
(PO - PÁ 8,00 - 17,00 hod)
Požadavky: středoškolské vzdělání zakončeno maturitní zkouškou, německý jazyk na úrovni B2 - C1, vysoké pracovní nasazení.
Náplň práce: plánování a získávání nových zaměstnanců z ČR a SR - korespondence s ostaními pobočkami naší společnosti - účast na vetrzích práce - administrativa spojená s náborem nových zaměstnnaců - rozhodování o výběrovém řízení.

Výhody: pitný režim, 13. plat, zázemí moderní kanceláře, příjemný pracovní kolektiv

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - 000, Dr. Davida Bechera 2037/23, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Kontakt : Nicola Vilk Salajková
  • Telefon : +420 352 601 788,720 986 689
  • E-mail : karlovyvary@arwa.cz
  • Adresa : ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - 000, Dr. Davida Bechera 2037/23, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

nových

práce

pracovní

kontakt

zaměstnnaců

společnosti

účast

vetrzích

administrativa

spojená