PopisCo bude Vaším úkolem:
Stehování dílců a svařenců, dle výkresové dokumentace.
Pálení a rovnání dílců a svařenců plamenem.

Co od Vás čekáme?
Vyučení v oboru zámečník (svářeč), případně v příbuzném technickém oboru.
Zkušenost se stehováním, pálením a rovnáním svařenců.
Orientaci v technických výkresech a svařovací dokumentaci.
Základní kurz svařování (ZK 135 1.1).
Paličský průkaz (ZP 311-2 1.1), případně (ZP 15-2 1.1).
Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.
Praxi v oboru (min. 2 -3 roky).
Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.

Co vám nabídneme:
Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, aj.)
Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč.
Odborné vzdělávání.
Stabilní práci v perspektivní firmě.
Dvousměnný provoz.
Příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěARMATURY Group a.s., Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T09:36:37

Společnost

ARMATURY Group a.s., provozovna Hranice
  • ARMATURY Group a.s., provozovna Hranice
  • Kontakt : Petra Janoštíková
  • Telefon : 553680317
  • E-mail : petra.janostikova@agroup.cz
  • Adresa : ARMATURY Group a.s., Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov

Klíčová slova

dílců

svařenců

průkaz

případně

příspěvek

vaším

penzijní

zodpovědný

přístup

prácico