PopisCo budete dělat:
Po zaškolení budete samostatně obsluhovat a podle zakázkového listu nastavovat řezací stroj
Budete na stroji řezat vytištěné samolepicí etikety pro naše zákazníky (etikety na víno, destiláty, kosmetika, pečivo, mražené potraviny atd.)
Budete provádět základní péči o stroj
Fyzicky nenáročnou práci v moderním prostředí - 90% času práce v sedě – vhodné pro muže i ženy

Co od vás očekáváme:
Pečlivost, zodpovědnost – budete samostatně nastavovat a kontrolovat řezací stroj
Šikovnost a trochu počítání – abyste uměli spočítat, kolik etiket se vejde na jeden metr tiskového materiálu
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu – za noční směny je příplatek 1000 Kč měsíčně

Nabízíme vám:
Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
5 týdnů dovolené
Po jednom roce smlouvu na dobu neurčitou
Stravenku za každý odpracovaný den v hodnotě 75,-Kč
Hezká jídelna, kde vám připraví obědy i večeře
Moderní pracovní prostředí – příjemná teplota, bezpečí, pořádek
Zaškolení pod vedením zkušeného mentora
Motivační mzdové ohodnocení podle výsledků práce a odměnu za přesčasy nad rámec Zákoníku práce
Firemní dopravu z Brna
Věrnostní odměny, pracovník roku získává odměnu 10 000 Kč
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy.
Firemní autobus z Brna do Kuřimi na všechny směny a zpět.

Dobré dopravní spojení z Tišnova, Veverské Bítýšky, Blanska, Moravských Knínic, Drásova, Čebína atd.
Neztrácejte čas a volejte přímo personalistovi Vítu Heinzovi na 724 642 097. Dozvíte se víc. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTřísměnný provoz PracovištěS&K LABEL, s.r.o., Blanenská 1860, 664 34 Kuřim Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22600 Kč Nastoupit od0000-00-00

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T10:31:18

Společnost

S&K LABEL, s.r.o.
  • S&K LABEL, s.r.o.
  • Kontakt : Vít Heinz
  • Telefon : 724642097
  • E-mail : heinz@sklabel.cz
  • Adresa : S&K LABEL, s.r.o., Blanenská 1860, 664 34 Kuřim

Klíčová slova

směny

etikety

samostatně

odměnu

nastavovat

řezací

práce

prostředí

přesčasy

rámec