PopisNáplň práce:

prodej golfového zboží na našem kamenném obchodě
komunikace se zákazníky (telefonicky, emailem)
kontrola položek zboží a doplňování sortimentu
cenotvorba a administrativní podpora pro eshop
udržování čístoty na pracovišti
účast na školení a předobjednávkách zboží
vyřizování objednávek e-shopu včetně zabalení zboží
objednávání zboží, práce se sklad. položkami, zapisování přijatých faktur do systému Pohoda
komunikace s dodavateli
součástí pozice je i částečná komunikace se členy golfového klubu, proto hledáme milé a komunikativní sluníčko

Prodáváme golfové oblečení, boty, hole, míčky a veškeré golfové potřeby a doplňky pro golfisty, proto uvítáme pozitivní vztah ke sportu. Pracovní doba v obchodu začíná v 10:00 a končí v 18:30 od úterý do pátku, v sobotu máme otevřeno od 10:00 do 16:00. Vyjímečně se může stát, že se nějaký zákazník opozdí s výběrem, tak v tomto případě budeme rádi, pokud zůstanete o něco déle. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Požadujeme

spolehlivost a příjemné vystupování
samostatnost a aktivní přístup k lidem, cit pro obchod
dobré komunikační dovednosti
ochotu učit se novým věcem a pozitivní přístup k životu a optimismus
částečnou znalost práce na PC(Office, internet, znalost Pohody výhodou)
čistý trestní rejstřík
pokud máte alespoň pasivní znalost Angličtiny, je to pro Vás velkou výhodou

Nabízíme výborný kolektiv a velmi příjemné prostředí malé firmy. Dobrou práci dokážeme ocenit, nejen finančně. Nástup čím dříve, tím lépe. Pracoviště blízko stanice metra Ládví (trasa C), vybavená kuchyňka, rodinné prostředí, možnost získání HCP54 a naučení hry golfu, zaměstanecké slevy. motivační bonusy. zajímavý plat 24-30.000 Kč.

Děkujeme za Váš zájem a zaslaný životopis ideálně s fotkou. Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBestgolf s.r.o., Křimovská 384, 18400 Praha 8 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T14:49:59

Společnost

Bestgolf s.r.o.
  • Bestgolf s.r.o.
  • Kontakt : Jakub Čepelák
  • E-mail : partner@bestgolf.cz
  • Adresa : Bestgolf s.r.o., Křimovská 384, 18400 Praha 8

Klíčová slova

zboží

znalost

prostředí

golfového

příjemné

golfové

případě

pozitivní

přístup

práce