PopisNÁPLŇ PRÁCE:
Při řešení mobility se setkáváme s řadou různých oblastí a technologií – Aplikace, operační systémy, LAN sítě, bezpečnostní produkty a řadou dalších. Do našeho Mobility & IoT teamu hledáme kandidáta, který by byl specializován minimálně na následující oblasti – WLAN sítě postavené na portfoliu Cisco & Cisco Meraki na úrovni potřebné pro návrh řešení pro zákazníky, implementaci a troubleshooting. Znalosti v ostatních oblastech (především vazeb WLAN při řešení bezpečnosti, dalších bezdrátových technologiích jako jsou BT, UWB, LoRa stejně jako všeobecný přehled o ostatních technologiích navazujících na WiFi sítě) jsou žádoucí, ale kandidát nebude primárně odpovědný za tyto oblasti.

V daných technologických oblastech bude kandidát v našem týmu zodpovědný za:

- Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech, za které je kandidát zodpovědný (Wireless LAN - WLAN)
- Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace/konfigurace
- Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, provádění analýzy logů a profylaxí u zákazníků
- SiteSurvey onsite při designu nebo implementaci bezdrátových sítí.
- Školení tj. stát se certifikovaným instruktorem a být schopen školit kurzy s tématikou Cisco WLAN.
POŽADAVKY:
- Pokročilá znalost bezdrátových technologií založených na Cisco.
- Základní znalost práce s Cisco technologiemi obecně – R&S a SEC.
- Znalost práce s podpůrnými SW pro bezdrátové technologie – sitesurvey tools atd.
- Zapálenost pro bezdrátové technologie obecně – LoRa, Bluetooth, UWB atd.
- Přesah přes bezdrátové technologie vítán ale není podmínkou.
- Aj
- Pozitivní myšlení a snaha hledat řešení.
NABÍZÍME:
- zázemí významné společnosti
- zajímavou a aktivní práci na projektech
- příjemné pracovní prostředí
- možnost realizace vlastních podnětů
- odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
- systém zaměstnaneckých benefitů Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALEF NULA, a.s., Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T10:43:34

Společnost

ALEF NULA, a.s.
  • ALEF NULA, a.s.
  • Kontakt : Barbora Glöcknerová
  • E-mail : barbora.glocknerova@alef.com
  • Adresa : ALEF NULA, a.s., Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8

Klíčová slova

řešení

cisco

oblastech

bezdrátových

sítě

kandidát

wlan

technologie

bezdrátové

znalost