PopisNástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zašlete na adresu zemankova@feico.cz.
Požadavky: základní znalost AJ, samostatnost a aktivní přístup k práci, znalost práce na PC. Pracovní doba: Po - Pá 7:30-16:00 hod.
Náplň práce: zajišťování dopravy a distribuce zboží, komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči (telefonická, písemná i osobní), administrativa doprav (objednávky, cenové kalkulace), komunikace a spolupráce se sklady. Nabízíme: stravenky, třináctý plat. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPEDITION FEICO, spol. s r.o..., Háj 358, 798 12 Kralice na Hané Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

SPEDITION FEICO, spol. s r.o.
  • SPEDITION FEICO, spol. s r.o.
  • Kontakt : Zemánková
  • E-mail : zemankova@feico.cz
  • Adresa : SPEDITION FEICO, spol. s r.o..., Háj 358, 798 12 Kralice na Hané

Klíčová slova

komunikace

práce

znalost

nástup

dopravci

řidiči

telefonická

písemná

osobní

administrativa