PopisNáplň práce: řízení svěřeného úseku výroby (vedení 10-15 lidí), školení obsluh výrobních strojů a zařízení, zodpovědnost za kvalitu výrobků na svěřeném úseku, zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a plánů výroby, kontrola dodržování hygienických zásad, technologických a pracovních postupů, kontrola a koordinace sanitace, práce ve směnném provozu (4 dny práce/4 dny volno).

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, min. 2 roky praxe na stejné pozici, zkušenost s vedením týmu, výborné organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelská znalost práce na PC , silný týmový hráč.

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 4 týdny dovolené, možnost čerpání dodatkové dovolené, možnost kariérního růstu, prémie za docházku, pitný režim, pracovní oděv, stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecká sleva na zboží, odměny při pracovním, životním jubileu.
Kontakt e-mailem.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPartner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Šachtová
  • E-mail : nabor@ppfeurope.com
  • Adresa : Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1

Klíčová slova

zodpovědnost

práce

dodržování

dny

úseku

výroby

kontrola

možnost

pracovní

postupů