PopisKontakt: Adéla Štěpánková, e-mail: hr@solarity.cz

Znalost cizích jazyků:
Ukrajinský na úrovni mateřského jazyka
Anglický na úrovni C1/C2

Požadavky:
Velmi dobré komunikační schopnosti
Preciznost, spolehlivost, flexibilita
Odpovídající zkušenost v oblasti obchodu, peče o zákazníky a průzkumu trhu
Logické/analytické myšlení
Pozitivní přístup k technologii a zájem o fotovoltaiku
PC znalosti (MSOffice/LibreOffice) a Internetu
Schopnost prezentovat výsledky

Náplň práce:
Průzkum trhu na Ukrajině
Budování,udržování a rozvoj vztahů s klienty
Prodej PV

Zaměstnanecké výhody:
Práci na zajímavých projektech v perspektivním oboru
Flexibilní pracovní dobu i úvazek
Prostředí dynamické a rostoucí společnosti s mezinárodním pracovním prostředím
Atraktivní ohodnocení zahrnující mnoho firemních benefitů Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSolarity s.r.o. Badeniho, Badeniho 290/1, Hradčany, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Solarity s.r.o.
  • Solarity s.r.o.
  • Kontakt : Adéla Štěpánková
  • E-mail : hr@solarity.cz
  • Adresa : Solarity s.r.o. Badeniho, Badeniho 290/1, Hradčany, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

úrovni

kontakt

oboru flexibilní

práce průzkum

trhu

ukrajině budováníudržování

rozvoj

vztahů

klienty prodej

pvzaměstnanecké