PopisA11 z:22/5/2019
Náplň práce:
- vykládka a nakládka materiálu pomoci VZV nebo ruční nakládka pomoci tlačení vozíku, vychystávání materiálu dle objednávky nebo tabulky SAP, přijímání materiálu pomoci skeneru.
Požadujeme:
- praxe na VZV podmínkou a průkaz na VZV výhodou
- spolehlivost, pracovitost.
Nabízíme:
- stravenky 65Kč/1den, docházkový bonus 800Kč, příspěvek na vánoce a dovolenou.
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěL&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Holubová
  • Telefon : +420 558 431 735(PO-PÁ8-14:00hod.)
  • E-mail : administrator@lnyvision.com
  • Adresa : L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

materiálu

pomoci

vzv

nakládka

a11z2252019 náplň

bonus

pracovitostnabízíme

stravenky

65kč1den

docházkový