PopisMinisterstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče o pracovní pozici
referent bezpečnosti státu na dobu určitou - zástup za MD/RD

Náplň práce:
vedení správních řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky,
komunikace s dalšími orgány státní správy, klienty a nevládními neziskovými organizacemi.
Místo výkonu práce: Brno
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání min. v bakalářském studijním programu, magisterské vzdělání výhodou, nejlépe v oblasti práva
Další předpoklady:
schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
trestní a morální bezúhonnost,
znalost správního řízení výhodou,
státní občanství ČR podmínkou.
Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
Požadované doklady:
strukturovaný životopis,
před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.
Nástup možný od 1.7.2019
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu mateřské/rodičovské dovolené s 3 měsíční zkušební dobou.
V budoucnu reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.
Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 5.6.2019 na e-mailovou adresu daniel.janek@mvcr.cz předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMINISTERSTVO VNITRA ČR, Odbor azylové a migrační politiky, oddělení pobytového správního řízení JM kraj, Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně23270 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Ministerstvo vnitra
  • Ministerstvo vnitra
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : daniel.janek@mvcr.cz
  • Adresa : MINISTERSTVO VNITRA ČR, Odbor azylové a migrační politiky, oddělení pobytového správního řízení JM kraj, Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

dobu

práce

řízení

vzdělání

nástupem

určitou

ministerstvo

výsledků požadované

dokladystrukturovaný

životopis před