PopisSvé CV zasílejte na adresu uchazec@freedomfs.cz
Náplň práce: administrace a zpracování informačních zpráv
Požadujeme: znalost práce na PC, znalost kancelářského balíku Microsoft Office především Word a Excel, psaní na PC všemi deseti. Dále požadujeme schopnost soustředěně číst dlouhé odborné texty, perfektní znalost Českého jazyka i v písemném projevu. Silnou stránkou uchazeče musí být pečlivost, vnitřní motivace a schopnost plnit úkoly ve stanoveném čase.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽelezná 713/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Freedom Financial Services, s.r.o.
  • Freedom Financial Services, s.r.o.
  • Kontakt : Michael Hanzelka
  • E-mail : uchazec@freedomfs.cz
  • Adresa : Železná 713/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

znalost

schopnost

práce

silnou

odborné

texty

perfektní

českého

jazyka

písemném