PopisÚvazek: 1,0 (0,5 kontaktní práce + 0,5 terénní práce)

Nástup: Dle dohody (místo je volné od 1. 6. 2019)
Pracoviště: Česká Lípa
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s uživateli drog.

Požadujeme:
- věk min. 21 let
- kvalifikace: min. SOU, SŠ,
- kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC – Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
- vyjasněný postoj vůči drogám

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- 30 dní dovolené
Finanční ohodnocení:
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru (od 19 660,- Kč)
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
na email: vedouci.kccl@mostknadeji.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMost k naději, z.s. - K-centrum Česká Lípa, Hálkova 1794, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně19660 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T17:46:31

Společnost

Most k naději, z.s.
  • Most k naději, z.s.
  • Kontakt : Vladimíra Matuchová Zaspalová
  • Telefon : +420 487 831 545
  • E-mail : vedouci.kccl@mostknadeji.cz
  • Adresa : Most k naději, z.s. - K-centrum Česká Lípa, Hálkova 1794, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

práce

dle

službách

min

kurz

úvazek

dovolené finanční

nařízení

zařazení