PopisPožadujeme:
schopnost organizovat a motivovat svůj tým zaměstnanců

Náplň práce:
evidence průběhu výroby a provádění změn, reportování průběhu výroby přímému nadřízenému, evidence stavu výroby daných zakázek v programu Wincarat a Proses,
práce se sušičkami, výměna materiálu na vstřikovacích lisech + dohled nad materiály,
úzká spolupráce s ostatními odděleními a managementem společnosti, práce s PC (MS Office).
S pomocí svého týmu optimalizovat výrobní procesy.

Práce je v nepřetržitém provozu: krátký - dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, čtvrtletní prémie, ke mzdě náleží 2 000,- Kč osobního ohodnocení, variabilní finanční bonusy, stravenky.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMüller-Technik CZ s.r.o. provozovna Lány, Zámecká 122, 270 61 Lány Mzda minimálně84 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Müller-Technik CZ s.r.o.
  • Müller-Technik CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jana Procházková
  • Telefon : +420 313 515 298,727 841 499
  • E-mail : J.Prochazkova@mueller-technik.cz
  • Adresa : Müller-Technik CZ s.r.o. provozovna Lány, Zámecká 122, 270 61 Lány

Klíčová slova

výroby

průběhu

požadujeme schopnost

dovolené

svého

týmu

optimalizovat

výrobní

procesypráce

nepřetržitém