PopisKUCHAŘ/KA
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Hledáme: pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem v oboru "kuchař", který je komunikativní, pečlivý, manuálně zručný, je týmový hráč - rád pracuje v týmu. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz. Praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: kuchař/ka vaří a řídí přípravu stravy a jednotlivých pokrmů, je vedoucí směny a řídí práci pomocného personálu, řídí organizaci práce na směně, spolupodílí se na distribuci stravy směrem k odběratelům.
Nabízíme: pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny), 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci, velká míra samostatnosti, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv.
První kontakt: p. Marta Doubravová, telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Vsetín 01, Domov pro seniory Harmonie, Ohrada 1864, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Kontakt : Marta Doubravová
  • Telefon : +420 739 244 872
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Vsetín 01, Domov pro seniory Harmonie, Ohrada 1864, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

řídí

práce

stravy

pracovní

organizaci

směny

oboru

kuchařka možnost

zařízení

moderním