PopisKontakt e-mailem.

Náplň práce:
Příjem vzorků, zadávání vzorků do databáze, výdej vzorkovnic
Komunikace se zákazníky
Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru - převzetí a evidence vzorků
Možno i na částečný úvazek od 8:00 - 14:00 hod.
Požadujeme:
Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického nebo přírodovědného směru)
Praxe v oboru vítána
Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi vyřešit jeho požadavky
Organizační schopnosti, týmová spolupráce
Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
Standardní PC dovednosti (MS Office)
Pozice vhodná i pro OZP
Nabízíme:
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
Zázemí státní organizace

Výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 sick days Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Dittrichova, Dittrichova 329/17, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně24400 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kuchyňová
  • E-mail : katerina.kuchynova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Dittrichova, Dittrichova 329/17, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

státní

dle

vzorků

days

sick

dovolené

týdnů

vzdělání

kontakt

office pozice