PopisCZ-ISCO: 52231 Prodavači smíšeného zboží
PRODAVAČ/-KA
- Místo výkonu práce: T. G. Masaryka 45, Nové Město nad Metují
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: prodej zboží smíšeného
- Požadujeme: vietnamština výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (osobně Po - Pá v čase 8:30 - 15:30 hod.). Kontaktní osoba: Thai Son, tel.: 608 707 877, e-mail: s.thai@email.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPhuong Tran Thi Anh - n.m., T. G. Masaryka 45, 549 01 Nové Město nad Metují 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Phuong Tran Thi Anh
  • Phuong Tran Thi Anh
  • Kontakt : Son Thai
  • Telefon : +420 608 707 877
  • E-mail : s.thai@email.cz
  • Adresa : Phuong Tran Thi Anh - n.m., T. G. Masaryka 45, 549 01 Nové Město nad Metují 1

Klíčová slova

práce

osobně

czisco

případě

zájmu

kontaktujte

telefonicky

emailem

hod

čase