PopisMÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT :
Kam poslat: Vikki Syrotina, tel.: +420775091811, e-mail: TolarCompany@seznam.cz - Pokud nabídka Vás zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, neváhejte zaslat životopis na e-mail.

Náplň práce: sestavení PR strategií a komunikačních témat; plánování a vyhodnocení úspěšnosti kampaní; utužování vztahu s klíčovými globálními médii; vyhledávání nových příležitostí; tvorba originálního obsahu.

Očekáváme od Vás: kreativní myšlení, aktivní znalost anglického a ruského jazyků ústně i písemně, výborné komunikační a organizační dovednosti, vysokoskolské vzdělání.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTOLAR COMPANY s.r.o. Praha, Praha Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

TOLAR COMPANY s.r.o.
  • TOLAR COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Vikki Syrotina
  • Telefon : +420 775 091 811
  • E-mail : TolarCompany@seznam.cz
  • Adresa : TOLAR COMPANY s.r.o. Praha, Praha

Klíčová slova

myšlení

ústně

kreativní

aktivní

znalost

anglického

ruskéhojazyků

písemněvýborné

komunikační

organizační