PopisNástup ihned. Profesní životopis zašlete na e-mail cars-technology@cars-technology.cz.
Požadavky: ukončené SOU vzdělání, zkušenosti ve výrobě a na CNC ohraňovacím stroji vítány, znalost čtení výkresové dokumentace, požadujeme spolehlivost, pečlivost a bezúhonnost.
Náplň práce: práce na zakázkové i sériové výrobě. PD: dvousměnný provoz.
Nabízíme: jednorázový náborový příspěvek při nástupu až 50 000 Kč. Pracoviště: Ondratice 187 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCars Technology s.r.o., Ondratice, Ondratice 187, 798 07 Brodek u Prostějova Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Cars Technology s.r.o.
  • Cars Technology s.r.o.
  • Kontakt : E-mail
  • E-mail : cars-technology@cars-technology.cz
  • Adresa : Cars Technology s.r.o., Ondratice, Ondratice 187, 798 07 Brodek u Prostějova

Klíčová slova

práce

výrobě

nástup

sériové

spolehlivost

pečlivost

bezúhonnostnáplň

zakázkové

dvousměnný

dokumentace