PopisJsme malá firma s rodinou atmosférou, kam hledáme samostatného parťáka do skladu se zahradními, plechovými produkty.
Náplň práce: Příjem zboží, výdej zboží dle objednávek, práce s ručním paletovým vozíkem, balení, plnění, tisk, lepení, etiketování, kompletování krabic, pomocné práce, úklid pracoviště, inventarizace.
Pracovní doba PO-PÁ 6 - 14.30h, možno i zkrácený úvazek, jedná se o práci na HPP.
Požadujeme: ochotu pracovat, dochvilnost, samostatnost, ŘP. sk.B-výhodou (středně velká dodávka), fyzickou zdatnost (nejtěžší kus 40kg)
Vše Vás naučíme.
Zaměstnanecké výhody: sleva na produkty spa4relax
Zájemce prosíme zasílejte své životopisy na email: info@velpack.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVELPACK s.r.o. - ČB, Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

VELPACK s.r.o.
  • VELPACK s.r.o.
  • Kontakt : Schmölder
  • Telefon : +420 774 945 707
  • E-mail : info@velpack.cz
  • Adresa : VELPACK s.r.o. - ČB, Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

zboží

malá

dodávka

zkrácený

úvazek

jedná

práci

hpp požadujeme

ochotu