PopisNáplň práce: organizace a koordinace nasazení a provozu IT, správa informačních systémů, správa domény, instalace a evidence HW+SW

Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (IT nebo ekonomické), praxe v IT, organizační schopnosti, znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme: smluvní mzdu od 40000 Kč, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dovolenou 5 týdnů, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance a uzamykatelný kolostav, příspěvek na obědy v místní restauraci nebo stravenky, možnost jazykových kurzů na pracovišti Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T11:31:21

Společnost

SINOP CB a.s.
  • SINOP CB a.s.
  • Kontakt : Edita Kupková
  • Telefon : +420 387 203 521
  • E-mail : volnamista@sinop.cz
  • Adresa : SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

správa

náplň

uzamykatelný

smlouvu

dobu

neurčitou

dovolenou

týdnů

vyhrazené

parkoviště