PopisPožadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání technického směru
Orientace ve výkresové dokumentaci
Základní povědomí o práci s 3D CAD daty
Perfektní prostorovou představivost
Základní znalost NJ/AJ výhodou
Osobnost orientovaná na detail a potřeby zákazníka
Pozice je vhodná pro absolventa, zkušenost na podobné pozici vítána

Náplň práce:
Tvorba programů a měření na moderním 3D souřadnicovém měřícím stroji
Mitutoyo Crysta-Apex S se SW Mitutoyo MCOSMOS
Tvorba programů a měření na videomikroskopu
Úzká spolupráce s ostatními odděleními a managementem společnosti

Nabízíme:
Čtvrtletní prémie, 5 týdnů dovolené, ostatní benefity
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMüller-Technik CZ s.r.o. provozovna Lány, Zámecká 122, 270 61 Lány Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Müller-Technik CZ s.r.o.
  • Müller-Technik CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jana Procházková
  • Telefon : +420 313 515 298,727 841 499
  • E-mail : J.Prochazkova@mueller-technik.cz
  • Adresa : Müller-Technik CZ s.r.o. provozovna Lány, Zámecká 122, 270 61 Lány

Klíčová slova

programů

měření

požadujeme ukončené

mcosmos tvorba

práce tvorba

moderním

souřadnicovém

měřícím

strojimitutoyocrystaapex

mitutoyo