PopisPracovní poměr na dobu určitou-dohodou.
pracovní náplň - především:
- zajišťování agendy správy složek životního prostředí - vod a rostlinolékařské péče
- vedení a evidence správních a přestupkových řízení
- vydávání závazných a souhrnných stanovisek, ukládání pokut a nápravných opatření
- vydávání vyjádření k záměrům a projektovým dokumentacím
- poskytování informací o stavu životního prostředí ve smyslu zákona č. 123/1998 Sb. o právu na informace o životním prostředí, ve znění pozdějších předpisů
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na životní prostředí, popřípadě vyšší odborné vzdělání v daném oboru
- praxe ve státní správě a znalost problematiky výhodou
- zvláštní odborná způsobilost v oboru výhodou
- státní občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
- plná svéprávnost
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
Přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
- datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)
a přílohy:
- profesní životopis
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost
Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 07.06.2019, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 07.06.2019 do 14 hodin.
Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - referent odboru životního prostředí - státní správa na úseku vodoprávní agendy a rostlinolékařské péče"
Bližší informace poskytne kontaktní osoba.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 407/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

Město Lovosice
  • Město Lovosice
  • Kontakt : Vojtěch Hamerník
  • Telefon : +420 416 571 130
  • E-mail : vojtech.hamernik@meulovo.cz
  • Adresa : Školní 407/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

prostředí

státní

lovosice

životního

profesní

výhodou

vydávání

informace

evidence

rostlinolékařské