PopisPožadujeme:
řidičský průkaz sk. B, základy AJ

Náplň práce:
administrativa spojená s pohyby na skladu (výdejka, příjemka), příprava zboží k odeslání, inventura.
Evidence materiálu a zboží, vážení, vydávání, uskladnění a expedice.
a) zajišťování a kontrola přijmu a expedice zboží, vedení příslušné evidence;
b) vedení evidence zásob
c) příjem, skladování a vydávání materiálu a zboží a vedení příslušné evidence;
d) vážení přijatého, vyrobeného, vydaného a expedovaného zboží a vedení příslušné evidence; e) sestavování inventárních seznamů nábytku a dalších položek přijatých k uskladnění.

Nabízíme:
Stravenky bez příspěvku zaměstnance, Multisport karta hrazená zaměstnavatelem, 5xsick-day

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. na č.tel. 222 265 534

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKV material s.r.o., pracoviště Buštěhrad, U Panelárny 136, 273 43 Buštěhrad Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

KV material s.r.o.
  • KV material s.r.o.
  • Kontakt : Milan Riegel
  • Telefon : +420 739 098 699
  • E-mail : riegel@kvmaterial.cz
  • Adresa : KV material s.r.o., pracoviště Buštěhrad, U Panelárny 136, 273 43 Buštěhrad

Klíčová slova

zboží

vedení

příslušné

vážení

vydávání

evidence

materiálu

vydaného

expedovaného

sestavování