PopisKUCHAŘ/-KA
- Místo výkonu práce: Okružní č.p. 1144/19 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup od 1.6.2018
- Náplň práce: příprava jídel, vaření, expedice obědů
- Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, učenlivost, samostatnost, týmový duch
- Nabízíme: slevu 60% na podnikové stravování
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na tel.: 608 326 515 (mezi 9:00 a 16:00) nebo e-mailem: monika.klementova@post.cz (Ing. Monika Klementová) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-16T01:03:09

Společnost

Ing. Monika Klementová
  • Ing. Monika Klementová
  • Kontakt : Monika Klementová
  • Telefon : +420 608 326 515
  • E-mail : monika.klementova@post.cz
  • Adresa : Okružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

kuchařka

případě

samostatnost

týmový

duch

nabízíme

slevu

podnikové

stravování