PopisPožadujeme:
SOU technického směru obor strojírenství, orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:
práce v oboru strojní zámečník, broušení, leštění

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, Multisportkartu, stravenky v hodnotě 70,- Kč.

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBEZNOSKA, s.r.o. [1], Dělnická 2727, 27201 Kladno 1 Mzda minimálně22500 Kč Mzda maximálně25800 Kč Nastoupit od2019-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

BEZNOSKA, s.r.o.
  • BEZNOSKA, s.r.o.
  • Kontakt : Danuše Leipnerová
  • Telefon : +420 312 811 255,725 870 914
  • E-mail : danuse.leipnerova@beznoska.cz
  • Adresa : BEZNOSKA, s.r.o. [1], Dělnická 2727, 27201 Kladno 1

Klíčová slova

požadujeme sou

leštěnínabízíme 5

pá800

kontakt

kčtelefonický

hodnotě

stravenky

multisportkartu

připojištění

penzijní