PopisZEDNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (25.7.2019 - 20.10.2019)
- Náplň práce: budování a opravy staveb, údržba a obnova zdiva budov, příprava stavebního materiálu
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, všestrannost a zálibu v oboru stavebnictví
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, pracovní oděvy, příspěvek na na stravování,
V případě zájmu nám zašlete životopisy na e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně14280 Kč Nastoupit od2019-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Šmidrkal
  • Telefon : +420 604 341 662
  • E-mail : pavel.smidrkal@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

zedníkice

odměny

pečlivost

všestrannost

zálibu

oboru

stavebnictví

nabízímezvláštní

peněžité

pracovní