PopisAnalytik / programátor ERP aplikací - náplň práce:
- Konzultace, analýzy a návrhy řešení ERP podnikových informačních systémů.
- Implementace a následná provozní podpora navržených řešení.
- Programátorské práce na specifických úpravách, rozšířeních funkčností a na údržbě
- Programuje se obvykle přímo ve vývojovém prostředí informačního systému QI s užitím jeho specifického programovacího objektově orientovaného jazyka - jeho znalost nevyžadujeme, zajistíme vyškolení

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
znalosti a schopnosti v oblasti algoritmizace a programování (alespoň na školní úrovni)
AJ alespoň na technické úrovni
pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
komunikativnost a schopnost týmové práce na společných projektech
ŘP sk. B
časová flexibilita

Nabízíme:
zajímavou dlouhodobou a perspektivní práci
slušné a poctivé zacházení v partě přátelských spolupracovníků
poctivé finanční ohodnocení podle odvedené práce
možnost vzdělávat se a rozšiřovat si kvalifikaci
pružnou pracovní dobu
po zapracování možnost pozdější částečné práce z domova
týden dovolené navíc
stravenky na obědy, nápoje v sídle zdarma

Lokalita: cca 4 km od Chrudimi

Nástup: možný ihned (po dohodě lze i později) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAISER DATA s.r.o., Kočí 11, 538 61 Kočí Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T11:06:55

Společnost

KAISER DATA s.r.o.
  • KAISER DATA s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Miloš Ing. Miloš
  • Telefon : 469638530
  • E-mail : m.chvojka@kaiser.cz
  • Adresa : KAISER DATA s.r.o., Kočí 11, 538 61 Kočí

Klíčová slova

práce

erp

alespoň

řešení

analytik

dlouhodobou

finanční

spolupracovníkůpoctivé

přátelských

partě