PopisPro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory hledáme fakturantku/nákupčí. Pracovní poměr do 31.12.2019 s možností dalšího prodloužení. Možnost práce i na částečný úvazek.
Náplň práce:
- vystavování faktur
- kontrola a registrace faktur přijatých
- vedení pokladny
- zpracování nákupních žádanek a objednávek
- poptávky a nákup materiálu.
Požadujeme:
- min.2 roky praxe na obdobné pozici
- znalost MS Office ( Excel, Word)
- příjemné vystupování
- spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
- nástupní mzdu od 24.000,- Kč
- práci v příjemném kolektivu
- dotované stravování
- mobilní telefon k soukromým účelům
- vánoční odměny
- prémie k významným životním událostem.
Vaše životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte do 15.6.2019 na: narozna@atomo.cz
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěATOMO PROJEKT s.r.o. - provozovna Bořitov, Úvoz č.p. 326, Bořitov, 679 21 Černá Hora Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

ATOMO PROJEKT s.r.o.
  • ATOMO PROJEKT s.r.o.
  • Kontakt : Monika Nárožná
  • Telefon : +420 775 564 997,516 412 635
  • E-mail : narozna@atomo.cz
  • Adresa : ATOMO PROJEKT s.r.o. - provozovna Bořitov, Úvoz č.p. 326, Bořitov, 679 21 Černá Hora

Klíčová slova

práce

provoz

kolektivu

soukromým

telefon

mobilní

stravování

dotované

příjemném

vánoční