PopisDĚLNÍK POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE:
expedice - upravuje zboží do finální podoby pro expedici (vychystání výrobků na palety nebo do kartonu, zafixování palet fólií ...),
balička - připravuje hotové výrobky dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji ( např. ukládání naporcovaných nebo oddělených masných výrobků do vaniček),
příjem přepravních obalů - čistí přepravky, plastové palety a háky včetně odstraňování etiket a jejich následné odeslání na místo určení,
hygiena a sanitace - sanitace a dezinfekce výrobních prostor, třídění a úklid výrobního odpadu - včetně odvážení do kontejnerů.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@krasno.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHranická 430/34, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně82 Kč Mzda maximálně89 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

MP Krásno, a.s.
  • MP Krásno, a.s.
  • Kontakt : Dagmar Klímková
  • Telefon : +420 571 855 275
  • E-mail : prace@krasno.cz
  • Adresa : Hranická 430/34, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

výrobků

palety

včetně

sanitace

masných

vaniček příjem

přepravních

obalů

čistí

přepravky