PopisNáplň práce: činnosti, které souvisí s údržbou a servisem velkoprůměrových pletacích strojů a zařízení (instalace a servis, diagnostika a odstraňování závad, seřizování strojů).
Požadujeme: vyučení v oboru - není podmínka, nutná manuální zručnost, praxe výhodou, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, jen ranní směny.
Nabízíme: možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 725 987 441, e-mailem: info@betexsro.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU trati 2605, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně140 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Holubová
  • Telefon : +420 725 987 441
  • E-mail : info@betexsro.cz
  • Adresa : U trati 2605, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

náplň

možnost

praxe

výhodou

pečlivost

spolehlivost

samostatnost

ranní

směnynabízíme

prodloužení