PopisPožadujeme:
"pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost
"chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty
"věk minimálně 18 let
"výborný zdravotní stav
"zdravotní průkaz pro práci s potravinami

Náplň práce:
"volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - převážně pro měsíc červenec a srpen, možnost následné spolupráce
"odebírání hotových rohlíků a housek z výrobní linky, stohování beden
"převážně noční směny + práce o víkendu
"pozice vhodná pro studenty
"vyučení v oboru a praxe NENÍ podmíkou

Způsob kontaktu: osobně ve firmě - 4. patro Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Piprová
  • Telefon : +420 599 507 645,734 353 429
  • E-mail : prace@semag.cz
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

požadujemequotpracovní

noční

následné

spolupráce quotodebírání

hotových

rohlíků

housek

výrobní

linky

stohování