PopisMísto výkonu práce: Finio a.s.- pracoviště Sušice
náměstí Svobody č.p. 36, Sušice I
Kontaktní osoba: Helena Benediktová tel.724892701, e-mail: h.benediktova@finio.cz
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (právní vzdělání velkou výhodou)
- zkušenosti s přípravou podkladů a sepisováním žalobních návrhů, násl. příprava odpovědí na přípisy od soudů
- orientace v zákoně o spotřebitelském úvěru výhodou
- samostatnost, pečlivost, práci s čísly na vysoké úrovni, logické myšlení
- spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- výborná znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- práce na HPP
- odborné zaškolení v problematice
- zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě
- dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
- zajímavé platové podmínky
- zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravování)
- nástup možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
- psaní žalob, příprava odpovědí na přípisy od soudů, žádostí od ČTÚ,
- psaní žalobních návrhů v oblasti spotřebitelských úvěrů,
- event. příprava a sepisování přihlášek do dědického řízení, přihlášek do dražeb,
- telefonická, písemná komunikace se soudy a spolupracujícími advokátními kancelářemi,
- zpracování související administrativy
- zadávání dat do systému společnosti
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování
Způsob prvního kontaktu: telefonicky,e-mailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFinio a.s.- pracoviště Sušice, náměstí Svobody 36, Sušice I, 342 01 Sušice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Finio a.s.
  • Finio a.s.
  • Kontakt : Helena Benediktová
  • Telefon : +420 226 258 531,724 892 701
  • E-mail : h.benediktova@finio.cz
  • Adresa : Finio a.s.- pracoviště Sušice, náměstí Svobody 36, Sušice I, 342 01 Sušice 1

Klíčová slova

práce

příprava

pracovní

vzdělání

přípisy

odpovědí

návrhů

žalobních

psaní

výhodou