PopisŽivotopis a motivační dopis zašlete do 17.06.2019 na kopeckal@depo2015.cz.
Zasláním svého životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení.
Náplň práce:
o Evidence přijatých faktur a jejich zadávání do účetního programu;
o Příprava platebních příkazů a jejich zadávání do účetního programu;
o Vedení pokladny a zadávání do účetního programu;
o Zadávání a evidence provedených plateb na bankovních účtech společnosti;
o Kontrola cestovních příkazů;
o Spolupráce s externí účetní firmou;
Požadujeme:
o SŠ nebo VŠ vzdělání;
o Zkušenost s prací na obdobné pozici min. 1 rok;
o Velmi dobré organizační schopnosti;
o Aktivní přístup k práci a spolehlivost;
o Komunikativní a zodpovědnou osobnost;
o Zkušenosti s informačním systémem HELIOS Orange výhodou;
Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení, zástup za mateřskou dovolenou);
o Možnost využít vlastní kreativitu a organizační schopnosti;
o Možnost podílet se na rozvoji personálních procesů společnosti;
o Motivační platové ohodnocení v závislosti na pracovních výkonech;
o Mobilní telefon a notebook;
Nástup: od 1. 7. 2019, případně od 1. 8. 2019 (počet hodin týdně dle domluvy)
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPresslova 2992/14, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Plzeň 2015, zapsaný ústav
  • Plzeň 2015, zapsaný ústav
  • Kontakt : Lenka Kopecká
  • E-mail : kopeckal@depo2015.cz
  • Adresa : Presslova 2992/14, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

zadávání

účetního

programu o

schopnosti o

evidence

organizační

motivační

společnosti o

možnost

mobilní