PopisINSPEKTOR/KA SILNIČNÍ SÍTĚ - MOSTAŘ/KA
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup 1.7.2019 nebo dle dohody
- Požadavky: VŠ, SŠ vzdělání ukončené maturitou (obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou) , 1 rok praxe výhodou, osvědčení k výkonu běžných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací udělené Ministerstvem dopravy České republiky výhodou
- Znalosti zákonů a dalších právních předpisů: zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, vyhláška MD č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
- Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti: uživatelská znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B, aktivní přístup a profesionální vystupování, schopnost samostatného rozhodování, ochota dále se vzdělávat
- Náplň práce: Zabezpečuje úkoly vyplývající z funkce majetkového správce silničních mostních objektů na svěřeném území. Podílí se na přípravě plánu oprav a údržby mostů a zdí na silniční síti. Přebírá a kontroluje fakturaci provedených prací běžné údržby mostních objektů a zdí.
Provádí a zajišťuje pravidelné prohlídky mostů dle zákona č. 13/1997 Sb. v platném znění, ČSN a provozní dokumentace a uplatňuje požadavky, z těchto prohlídek vyplývající (plán údržby a oprav). Na základě běžných prohlídek mostů sestavuje potřebu hlavních a mimořádných mostních prohlídek, diagnostiky a spolupracuje na jejich zajištění.Připravuje podklady pro investiční záměry s cílem zařazení do plánu investic objednatele, dále spolupracuje na veškeré činnosti související s přípravou investiční výstavby. Vyjadřuje se k projektové dokumentaci oprav a novostaveb silničních mostů z pozice správce majetku. Účastní se technických prohlídek v rámci přejímacích řízení objektů a oprav.Účastní se převzetí staveb mostních objektů.
Pracuje se systémem hospodaření s mosty. Zpracovává žádosti povolování zvláštního užívání silnic v souvislosti se zatížitelností mostních konstrukcí. Spolupracuje při aktualizaci pasportu a evidence mostních objektů. Vydává závazná stanoviska pro umístění cizích zařízení do mostních objektů. Připravuje smlouvy ve smyslu zvláštního užívání silnic a silničních pomocných pozemků ve vztahu k mostním objektům (umísťování inženýrských sítí).
Více informací naleznete na našich webových stránkách www.sskhk.cz
- Nabízíme: samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí, pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, 4 sick days, stravenky v hodnotě 118,- Kč
platovou třídu 10* (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení , příjemné pracovní podmínky, průměrný roční hrubý plat včetně odměn 370 000,- Kč (dle délky praxe)
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: pmatuskova@sskhk.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKutnohorská 59/23, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně19110 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Správa silnic Královéhradeckého kraje
  • Správa silnic Královéhradeckého kraje
  • Kontakt : Petra Matušková
  • Telefon : +420 495 540 269
  • E-mail : pmatuskova@sskhk.cz
  • Adresa : Kutnohorská 59/23, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

mostních

objektů

prohlídek

dle

mostů

silničních

zákon

oprav

údržby

silniční