PopisHlavní náplň činnosti:
Zařazování do evidence a vyřazování z evidence uchazečů o zaměstnání. Zprostředkovatelská činnost při umisťování uchazečů o zaměstnávání. Příprava podkladů pro zařazení uchazečů do evidence uchazečů o zaměstnání a vyřazení z této evidence a pro přiznání či nepřiznání podpory v nezaměstnanosti a podpory při rekvalifikaci. Zadávání údajů do informačních systémů. Vedení archivu oddělení zprostředkování a poradenství. Rozdělování došlé korespondence.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené min. střední vzdělání s maturitní zkouškou nejlépe v oboru veřejnosprávní činnosti, ekonomického oboru
- znalosti v oblasti Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., Správní řád č. 500/2004Sb. výhodou
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- praxe v oblasti státní správy - výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: červen 2019
- pracovní poměr na dobu určitou /zástup po dobu pracovní neschopnosti
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 28. 5. 2019 včetně na e-mailovou adresu: Katerina.beranova3@uradprace.cz nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Kontaktní pracoviště Plzeň-jih, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚP ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Kateřina Beranová
  • E-mail : katerina.beranova3@uradprace.cz
  • Adresa : ÚP ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

evidence

uchazečů

pracovní

vyřazení

pracoviště

přiznání

zařazení

oblasti

dobu

požadavků