PopisPrvní kontakt emailem.

Náplň práce:
manipulace s materiálem,vkládání materiálu do stroje, usazení formy, spuštění správného programu, nastavení parametrů a obsluha stroje, vyjmutí hotového výrobku a jeho opracování, manipulace s hotovými výrobky a jejich montáž, zodpovědnost za kvalitu, vizuální kontrola

Požadujeme:
technická a manuální zručnost, týmový přístup, ŘP sk.B výhodou, oprávnění na manipulaci s VZV výhodou
Nabízíme:
o práci na HPP
o zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti
o zaškolení na uvedenou pozicio

Výhody:
o motivující finanční ohodnocení
o slevu na firemní výrobky/služby
l
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHANSCARFT, s.r.o. 001, K Vodojemu 140, Chrášťany, 252 19 Rudná Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

HANSCARFT, s.r.o.
  • HANSCARFT, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Palivec
  • E-mail : jiri.palivec@hanscraft.com
  • Adresa : HANSCARFT, s.r.o. 001, K Vodojemu 140, Chrášťany, 252 19 Rudná

Klíčová slova

stroje

kontakt

výhodou nabízíme o práci

zručnost

týmový

přístup

skb

výhodou

oprávnění

manipulaci