PopisA11 z:23/5/2019
Požadujeme:
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- zdravotní průkaz
- praxe v kuchyni, v jídelně vítána
Osobnostní předpoklady:
- schopnost organizace práce
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- klidný a vstřícný vztah k lidem v seniorském věku
Náplň práce:
- přebírání hotové stravy od dodavatele, předávání prázdných nádob zpět dodavateli
- porcování stravy a drobná příprava dle potřeb klientů
- rozvoz stravy a nápojů do pokojů klientů
- sběr nádobí, jeho mytí, obsluha ručních a elektrických kuchyňských nástrojů (nůž, struhadlo, mixér,..)
- udržování pořádku na pracovišti (mytí a desinfekce pracovních ploch)
- občasná výpomoc v prádelně v případě dovolených
Životopis zasílejte elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz do 31.5.2019
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek Mzda minimálně17700 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Vlastimil Petr
  • E-mail : vlastimil.petr@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek

Klíčová slova

stravy

mytí

zdravotní

práce

nůž

rozvoz

nápojů

pokojů

klientů

sběr