PopisASISTENT/-KA PRODEJE v papírnictví McPen
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny
- Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
- Nabízíme: zaměstnanecké slevy, stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv, stravenky, práci na krátký a dlouhý týden
- V případě zasílejte životopisy na email: mkroupova@versaco.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěVersaCo s.r.o. - papírnictví McPen v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9 Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

VersaCo s.r.o.
  • VersaCo s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Kroupová
  • E-mail : mkroupova@versaco.cz
  • Adresa : VersaCo s.r.o. - papírnictví McPen v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9

Klíčová slova

práce

asistentka

stabilní

pozici

základní

znalost

spolehlivost

zodpovědnost

chuť

pracovat