PopisPracoviště: Wolkerova č.p. 37/17 Olomouc.
Náplň práce
- vytváření a zajištění realizace marketingového plánu společnosti
- vytváření, realizování a vyhodnocování mediaplánů dílčích výstavnických, tematických i společenských akcí
- komunikace s marketingovými partnery VFO (příprava smluv a zajištění realizace)
- správa webových stránek společnosti a práce s redakčním systémem
- správa sociální sítě společnosti (Facebook, Instagram, YouTube)
- zajišťování administrace a archivace výše zmíněných činností
- spolupráce na finančním plánu oddělení propagace
- vytváření strategických návrhů řízení komunikace a propagace
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání, zaměření na marketing, obchod - výhodou
- znalost webového prostředí a prostředí sociálních sítí pro komerční užití
- kreativní osobnost s chutí vymýšlet nové věci a týmovým duchem
- flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
- komunikativní znalost AJ
Nabízíme:
- zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti
- přátelský pracovní kolektiv
- příspěvek na PP
- pružná pracovní doba
- mzda od 25 000,- Kč
- 5 týdnů dovolené
Kontakt je možný POUZE emailem nebo písemně na adresu: Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Osyková Hana, Wolkerova 17, Olomouc do 10. 6. 2019.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWolkerova 37/17, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
  • Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
  • Kontakt : Hana Osyková
  • E-mail : hana.osykova@flora-ol.cz
  • Adresa : Wolkerova 37/17, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

vytváření

znalost

pracovní

komunikace

olomouc

zajištění

realizace

plánu

společnosti

správa