PopisAKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: Hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici se středoškolským, vyšším odborným či vysokoškolským vzděláním v oboru sociální práce, pedagogika, ergoterapie a s organizačními schopnostmi.
Očekáváme vlídný přístup k lidem, kreativitu, manuální zručnost, samostatnost; trpělivost; uživatelská znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, ŘP výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: individuální a skupinové aktivizační činnosti se seniory (např. rukodělné aktivity, aktivity podporující pohybové schopnosti, příprava a realizace akcí kulturně společenského charakteru pro seniory domova).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, další vzdělávání a osobnostní růstu, příspěvky na obědy a masáže, zázemí stabilní neziskové organizace
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova@diakonievsetin.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Vsetín 01, Domov pro seniory Harmonie, Ohrada 1864, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně19100 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Kontakt : Marta Doubravová
  • Telefon : +420 739 244 872
  • E-mail : doubravova@diakonievsetin.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Vsetín 01, Domov pro seniory Harmonie, Ohrada 1864, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

aktivizační

aktivity

seniory

dovolené

přátelská

odměny

věrnostní

seberealizace

možnost