PopisMANAŽER JAKOSTI
Náplň práce:
- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků
- TPV zakázky
- zpracování a kontrola technické dokumentace
- spolupráce s výrobou
- analýza efektivity výroby a provozu
- spolupráce při řešení neshod a jakostních problémů při výrobě
- řešení reklamací
- tvorba technických pokynů
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ strojírenského /technického/ zaměření
- znalost technologie a materiálů, všeobecný technický rozhled
- práce na PC (MS Office)
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost, důslednost
- výhodou /není podmínkou/ - praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování, znalost Inventor a CAD, anglický jazyk
Nabízíme:
- uplatnění v české firmě, působící na českém trhu přes 30 let
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dodatkové dovolené, příplatky za práce o sobotách a nedělích a svátcích, možnost vzdělávání a karierního růstu, zvláštní roční výplata/odměna)
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.45 hodin.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHorská 695, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Step TRUTNOV a.s.
  • Step TRUTNOV a.s.
  • Kontakt : Veronika Ježková
  • Telefon : +420 499 407 407
  • E-mail : steptrutnov@steptrutnov.cz
  • Adresa : Horská 695, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov 4

Klíčová slova

práce

znalost

kontrola

příspěvek

řešení

možný

spolupráce

manažer

dle

penzijní