PopisKontakt: Malenová Daniela, tel.: 353 177 509, e-mail: malenova@richmond.cz

Lázeňský hotel Richmond v Karlových Varech přijme do hlavního pracovního poměru pokojskou/uklízečku do směnného provozu - krátký, dlouhý týden.
Náplň práce: úklid pokojů, veřejných prostor hotelů a balneoprovozu
Požadujeme: trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícné vystupování, základní jazyková výbava v NJ, RJ, AJ výhodou

Měsíční a pololetní prémie, možnost personálního stravování, zaměstnanecké spoření, 5 týdnů dovolené Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěRichmond a.s. - 000, Slovenská 567/3, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně15800 Kč Nastoupit od2019-05-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Richmond a.s.
  • Richmond a.s.
  • Kontakt : Daniela Malenová
  • Telefon : +420 353 177 509
  • E-mail : malenova@richmond.cz
  • Adresa : Richmond a.s. - 000, Slovenská 567/3, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

kontakt

jazyková

balneoprovozu požadujeme

trestní

bezúhonnost

samostatnost

spolehlivost

vstřícné

vystupování

základní