Popismísto výkonu práce: Vítězné náměstí č.p. 577/2, 160 00 Praha 6
kontakt: Komarová Zuzana, tel.: 222959009, e-mail: info@datamole.cz

V Datamole pomáháme podnikům inovovat pomocí technik umělé inteligence; zkoumáme nové cesty, zefektivňujeme ty stávající, pomáháme tvořit lepší produkty. Vyvíjíme chytrá řešení, která našim klientům pomáhají excelovat v jejich oboru, protože jejich úspěch je naším úspěchem. Zpracováváme, analyzujeme, dolujeme, ukládáme a vizualizujeme data. Učíme stroje myslet a věříme v evoluční algoritmy.

Hledáme zkušeného data scientistu/machine learning inženýra, který s nadšením dokáže proměnit data do biznis rozhodnutí.
Náplň práce:
- Předzpracování, analýza a explorace dat
- Rešerše, implementace a optimalizace algoritmů pro řešení zajímavých problémů
- Vytváření prototypů
- Vylepšování interních nástrojů a pro strojové učení a produktů pro zákazníky
- Vedení juniorních kolegů
- A hraní si s daty

Požadavky:
- Nadšení pro data science a strojové učení
- Silný matematický základ s předchozí zkušenosti se strojovým učením.
- 2 a více let zkušeností s aplikováním algoritmů strojového učení v biznisu a průmyslu
- 2 a více let zkušeností s analýzou a exploraci dat
- Prokazatelná zkušenosti s Python data science knihovnami

Co nabízíme:
- Přátelské prostředí malé firmy.
- Práci na inovativních projektech s vysokou přidanou hodnotou.
- Mladý a agilní team technologických nadšenců.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Odpovídající platové ohodnocení.
- Kanceláře na Vítězném náměstí, 1 minutu od tramvaje a 2 minuty od metra Dejvická
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDatamole, s.r.o. Vítězné náměstí, Vítězné náměstí 577/2, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně60000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Datamole, s.r.o.
  • Datamole, s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Komarová
  • Telefon : +420 222 959 009
  • E-mail : info@datamole.cz
  • Adresa : Datamole, s.r.o. Vítězné náměstí, Vítězné náměstí 577/2, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

data

řešení

práce

strojové

náměstí

učení

algoritmů

avíce

zkušenosti

pomáháme