PopisMísto výkonu práce:
třída T. G. Masaryka č.p. 1075
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 326723079 (všední dny 8-12 hod., 14-16 hod.)

Náplň práce:
- údržba a opravy volných bytů, rekonstrukce nebo opravy
- pokládka obkladů a dlažeb (včetně všech přípravných a dokončovacích prací)
- opravy zdiva a omítek
- opravy a rekonstrukce na komerčních nemovitostech
- výstavba nových objektů a práce s tím spojené
- další plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadavky
- vyučen v oboru zedník/zednické práce nebo prokazatelná praxe alespoň 3 roky
- odpovědnost, výkonnost, pečlivost a dobrou pracovní morálku
- praxe výhodou, nikoliv podmínkou
- zkušenosti s pokládáním dlažeb a obkladů
- řidičský průkaz sk.B výhodou

Zaměstnanecké výhody: Možnost ubytování se slevou.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba Pracovištětřída T. G. Masaryka 1075, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Ladislav Hájek
  • Ladislav Hájek
  • Kontakt : Jana Řehořková
  • Telefon : +420 326 723 079
  • Adresa : třída T. G. Masaryka 1075, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

opravy

praxe

práce

boleslav

dlažeb

rekonstrukce

místo

výkonnost

odpovědnost

roky